افزایش دنبال کنندگان اینستاگرام

350
0
اشتراک گذاری :
07 (3)

اخیراً میلیون‌ها کاربر به اینستاگرام افزوده شده‌اند و در آمار اخیر اینستاگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است.اما مهمترین مسئله در حال حاضر افزایش دنبال کنندگان اینستاگرام  (Follower) هاست .

برای افزایش دنبال کنندگان اینستاگرام (  Follower ) اولین قدم این است که خود تان یک کاربر فعال باشید. کامنت گذاری را شروع کنید. با گذاشتن هر نظر پای عکس‌های دیگران، در واقع به او می‌گویید که کارهایش واکنش جدی شما را بر می‌انگیزد. درست است که ۹۰ درصد اینستاگرام را عکس‌ها احاطه کرده‌اند اما هنوز هم کلمه، قدرت و توان خود را حفظ کرده است. اگر احساس کردید چیز خاصی برای فرد خاصی جالب است نام او را زیر عکس منشن کنید.

برای بالارفتن تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام هشتک گذار کنید . برای هشتگ زدن هم بهتر است به جای اختراع هر روزه آن، از هشتگ‌های مرتبط مشهور استفاده کنید.

دکمه‌های شبکه اجتماعی را در بلاگ یا سایت خود قرار دهید . در وب سایت خود یک بنر از اینستاگرام اضافه کنید. حساب کاربری اینستاگرام خود را در ایمیل‌هایتان قرار دهید . در کارت تجاری خود اسم کاربری اینستاگرام خود را اضافه کنید . دوستان خود را در عکس‌ها تگ کنید . پیشنهادهای ویژه‌ای فقط برای دنبال کنندگان اینستاگرام داشته باشید . شرکت‌های بزرگی مانند کوکاکولا یا ردبول و حتی دیجی کالا در ایران برای دنبال کنندگان خودشان در اینستاگرام پیشنهای های ویژه‌ای ارائه می‌دهند.مثلاً با ارائه تخفیف‌های ویژه فقط در اینستاگرام یا راه اندازی مسابقات در صفحه خودتان می‌توانید اینستاگرام خودتان را از وب سایتتان مجزا کنید تا دیگران را ترغیب به دنبال کردن اینستاگرام خود به صورت مجزا نیز بکنید.

استفاده از رنگ‌های روشن‌تر مثل  آبی و زرد در تصاویر می تواند به جذاب تر شدن صفحه شما کمک کند . تحقیقات نشان میدهد ،  تصاویری که از رنگ‌هایی تیره‌تر بهره می‌برند در مقایسه با تصاویر مزین به رنگ روشن، محبوبیت کمتری دارند. بنابراین تا حد ممکن میزان روشنایی عکس‌های خود را افزایش دهیدتا دنبال کنندگان اینستاگرام شما از تصاویر استقبال کنند.

برای بالا بردن تعداد دنبال کنندگان اینستاگرام) Follower ( خود باید عکس‌ها را تگ کنید.

بعضی از اکانت‌های اینستاگرام در روز تعداد زیادی عکس منتشر می‌کنند. هیچ وقت در این کار افراط نکنید، مزاحمت برای مخاطب، همین تعداد هواداری که دارید را هم خواهد پراند.

عکس نگذارید که فقط عکس گذاشته باشید. اینستاگرام یک طرفه نیست. کمی در روز وقت بگذارید تا عکس‌های دیگران را هم ببینید و از احوال فالوئرهایتان خبر داشته باشید.

در شبکه خود رقابت ایجاد کنید نتایج نشان می‌دهد تشویق کاربران به شرکت در رقابت‌ها، بحث‌ها و حتی مسابقات نتیجه بسیار مناسبی در پی خواهد داشت. انجام اینگونه مسائل در یک شبکه اجتماعی می‌تواند به محبوب تر شدن برند و افزایش Follower و ترافیک برای سایت منجر شود.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *