غنی سازی محتوا برای وردپرس با کرود سورسینگ

اشتراک گذاری :
غنی سازی محتوا1

غنی سازی محتوا برای وب سایت شما راهی مطمئن برای بالا بردن تعداد مخاطبین و بازدید کننده های شماست.

غنی سازی محتوا چیست؟ برای غنی سازی محتوا در وب سایت شما چه مراحلی باید طی شود؟ آیا غنی سازی محتوا به سئوی وب سایت شما کمک می کند؟

غنی سازی محتوا در وب سایت یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در جامعه هدف و مخاطبان وب سایت شماست. در یک تعریف کلی می توان گفت، غنی سازی محتوا در وب سایت یعنی استفاده از مطالب اصیل و ابتکاری و کامل در چهارچوب قوانین تولید محتوا در حیطه تخصصی جامعه هدف وب سایت.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب جامعه هدف در کسب و کار آنلاین می توانید به مقاله های گذشته مراجعه کنید.

مدیران وب سایت برای تولید محتوای مناسب و غنی سازی محتوا در وب سایت بایستی برنامه کامل و مدونی را تهیه کرده و شروع به اجرای آن کنند، چرا که پروسه غنی سازی محتوا زمان بر هست و نیاز داریم مسیر آینده کاملا معین شده باشد.

غنی سازی محتوا

 

برای تولید محتوای مناسب شما حتما باید چند ویژگی را در این باره رعایت کنید.

عدم استفاده از مطالب تکراری: شما باید تیم پشتیبانی تولید محتوا داشته باشید تا همیشه مطالب جدید و تازه برای وب سایت شما تولید کنند. هرگز از مطالب کپی شده استفاده نکنید.

ابتکار در تولید محتوای و موضوع: برای مطالب خود موضوع های جدید پیدا منید از تکرار عناوین قبلی خودداری کنید.

حفظ پیوستگی مطالب: مطالب تولیدی شما بایستی با محوریت خدمات و یا کالاهای شما باشد و انسجام لازم را بایستی حفظ کنید.

مطالب و عناوین دقیق و روشن: مطالب و محتوا تولیدی شما باید مفهوم مورد نظر شما را روشن و دقیق شرح دهد و اطلاعات مرتبط با موضوع را از قسمت های دیگر سایت خود و یا سایر سایت ها با لینک به مخاطب ارایه کنید. محور کلام شما باید خیلی راحت در موتورهای جستجو مشخص شود و این امر باعت ایجاد سئو بهتر می گردد.

یکی از محبوب ترین سیستم های انتشار محتوا و مدیریت وب سایت وردپرس می باشد. امکانات کافی و مناسب در این سیستم به شما اجازه تعریف مدیران و یا نویسندگان زیادی را می دهد. شما می توانید برای اعضای تیم تولید محتوا و نویسندگان خود به خوبی از وردپرس بهره ببرید.

برای جذب نویسندگان و افراد مبتکر در تیم تولید محتوا وب سایت خود، از ابزاری قدرتمند مثل جمع سپاری و کرودسورسینگ استفاده کنید. در مقالات گذشته توضیحات زیادی در مورد بکار گیری کرود سورسینگ داده ایم. پیشنهاد ما برای تولید محتوای مناسب و غنی سازی محتوا وب سایت استفاده از سرویس های وب سایت جمع سپاری مینی کار است. افراد و متخصصان زیادی در این وب سایت می توانند برای تولید محتوای مناسب به شما کمک کنند و برای غنی سازی محتوا سایت خود می توانید از تیم مینی کار نیز کمک بگیرید ما تلاش خود را برای انجام اهداف شما بکار میگیریم تا نتیجه مناسب حاصل شود.

شما در وب سایت جمع سپاری مینی کار می توانید پروژه تولید محتوا برای وب سایت خود را به عنوان یک پروژه جمع سپاری تعریف کرده و در هر روز مقالات زیادی را دریافت کنید. و دیگر محدودیتی در موضوع نخواهید داشت و ضمنا صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه های شما به عمل خواهد آمد.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *