اینستاگرام ، نکات و ترفندها

342
0
اشتراک گذاری :
instagram-redo-3

اینستاگرام در سال‌های اخیر رشد فوق‌العاده‌ای در جذب کاربران به خود داشته و توانسته تا در کشورهای بسیاری از جمله ایران، به محبوب‌ترین شبکه‌ی اجتماعی تبدیل شود. بیش از ۹۰ درصد کاربران اینستاگرام زیر ۳۵ سال هستند و ۶۸ درصد آنها خانم هستند. کاربران ۱۸ تا ۲۰ سال در روز دوبار اینستاگرام خود را چک میکنند.در تحقیقات اخیر محققان، مشخص شده است که تعاملی که کاربران در اینستاگرام با برند ها دارند حداقل ۲۵ درصد بیشتر از شبکه های اجتماعی دیگر است.

رشد دادن تعداد فالوورهای اینستاگرام می‌تواند پروسه‌ای آهسته باشد ولی نکات و ترفندهایی هستند که می تواند به شما کمک کند تا استفاده بهتری از این شبکه اجتماعی داشته باشید .

ازچند زاویه مختلف از محصول خود عکس بگذارید.
سعی نمایید چندین تصویر از محصول مورد نظر در صفحه اینستاگرام خود قرار دهید و در تصاویر جنبه های مختلف محصول را نمایش دهید.
به عنوان مثال تصویر محصول از زاویه های مختلف و همچنین رنگ بندی های مختلف محصول. با انجام این کار در حقیقت معرفی بهتری از محصول خود خواهید داشت و کاربر با اطمینان بیشتری خرید خود را انجام می دهد.
سعی کنید در کپشن عکس ها یا در خود عکس سوالی مطرح کنید تا نظرات کاربران خود را بگیرید و در تعامل متقابل با آنها باشید. با این روش می توانید اعتماد کاربران را کسب کنید، لایک و کامنت بیشتری بگیرید.

از لوگوی خود در هر عکسی که از خود و محصولاتتان به اشتراک می گذارید استفاده کنید.

پروفایل خود در اینستاگرام  را قوی کنید.

پروفایل خود را به‌ درستی تکمیل کنید برای انجام این کار ابتدا باید تصور روشنی از هدف حساب کاربری اینستاگرام خود داشته باشید.

پس از این‌که هدف حساب کاربری اینستاگرام شما مشخص شد،  باید توضیحی برای آن  بنویسید که این هدف را به‌خوبی بازتاب دهد. همه‌ی تلاش خود را بکنید تا این توضیح کوتاه  ولی پرمعنی باشد و همچنین به‌خوبی افراد را به عمل کردن وادارد.
پروفایل شما اولین صفحه‌ای است که یک شخص غریبه آن را می‌بیند تا فید اینستاگرام شما یا عکس‌های اشتراک گذاشته شده توسط شما را بررسی کند، پس باید بتوانید در همان قدم اول به آن شخص چند دلیل خوب برای فشار دادن دکمه Follow بدهید. در مورد خودتان چیزی بگویید، چه کار می‌کنید و چه نوع تصاویری به اشتراک می‌گذارید.

کاری کنید که کاربران شما احساس خاص بودن کنند.
شما میتوانید به انها محصولات ویژه با شرایط خاص معرفی کنید و همچنین ترفند هایی به کار ببرید که مشتری شما خرید یک جنس از شما را به خرید از فروشگاه های دیگر ترجیح دهد.

در زمان مناسب پست ارسال نمایید.

اگرزیبا ترین، جذابترین و بهترین عکس را در زمانی که کسی آنلاین نیست، ارسال کنید احتمالا دیده نخواهد شد.پس بهترین زمان را برای ارسال تصاویر شناسایی کنید. از قرار دادن چند عکس به فاصله ی زمانی کوتاه خودداری کنیدعکس های خود را به فاصله ی زمانی مناسبی منتشر کنید

جنس بیشتر همان تخفیف گول زننده است که برای بسیاری از مشتریان جذاب خواهد بود.

باور کنید یا نه، مشتریان دوست دارند به جای تخفیف، شما به ازای مبلغی که پرداخت می‌کنند، جنس بیشتری بدهید.
مثلاً اگر برنج می‌فروشید  بنویسید «۲۰درصد بیشتر» یعنی همان مبلغی که تا دیروز پرداخت می‌کردند را پرداخت کنند اما شما ۲۰ درصد بیشتر برنج به آن‌ها بدهید نه اینکه قیمت را کاهش دهید.

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *