فلسفه ی مینی کار

3233
25
اشتراک گذاری :
ff3

ff3

” روشی نو برای ایجاد یک تعامل سازنده بین تمامی کاربران دنیای وب “

شاید این بهترین عبارتی باشد که در مورد فلسفه ی کاری مینی کار بتوان ذکر کرد. این روزها برون سپاری و دگر سپاری در دنیای تجارت به امری معمول و کاملا مقرون به صرفه تبدیل شده است. شاید بهترین مثال در این رابطه شرکت اپل باشد . با اینکه شرکت اپل دارای تفکرات مدیریتی قوی و همینطور ابداعات زیادی در زمینه تکنولوژی می باشد اما بسیاری امور از قبیل تولید ، اسمبل و تبلیغات را از طریق منابع دیگری انجام می دهد و این مسئله تنها یک دلیل دارد و آن هم مقرون به صرفه بودن آن است. در سایت مینی کار این اصل با برخی ایده های موفق تلفیق شده است و بستری فراهم گردیده که تمامی کاربران وب اعم از حرفه ای و عادی می توانند ایفاگر نقش باشند.

در این تعامل کاربران حرفه ای و دارای کسب و کار در نقش کارفرما ظاهر می شوند و کاربران عادی در نقش مجری قرار خواهند گرفت . اگر بخواهیم چند نمونه از کارفرمایان را ذکر کنیم می توانیم به متخصصین سئو ، افرادی که فروشگاه های آنلاین دارند، شرکت ها و سازمان ها ، فعالان شبکه های اجتماعی و … اشاره داشته باشیم.

این روزها امور تبلیغاتی و سئو بخش اجتناب ناپذیردنیای تجارت است. در مینی کار شما می توانید امور تبلیغات ، سئو و اموری از این قبیل را ایجاد ، مدیریت و تایید نمایید. شاید از خود بپرسید که انجام این امور نیاز به تخصص دارد . پاسخ ما به شما بله است . اما هنگامی که شما بدانید با کسب این تخصص و مدیریت امور خود چه گام بلندی در این بازار برخواهید داشت قطعا به انجام آن راغب خواهید شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ی فعالیت در مینی کار می توانید به وب سایت www.minikar.com مراجعه کنید.

 

کارشناسان در مینی کار آمادگی دارند تا شما را در انجام این امور راهنمایی کنند و مشاوره های لازم جهت ایجاد مینی کارهای متنوع را به شما بدهند تماس با ما

 

به کانال تلگرام سایت ما بپیوندید

25 دیدگاه

 1. مجتبی ۱۴ مرداد, ۱۳۹۴ \ب٫ظ\۳۱ ۱۶:۵۳ Reply

  سلام مطلب خیلی جالبی است ولی لطفا بیشتر راجع به روشهای کسب درامد و کارهایی که میشه انجام داد و تخصصهایی که نیازه توضیح بدید.

 2. اسد ۲۵ مرداد, ۱۳۹۴ \ق٫ظ\۳۱ ۱۰:۳۰ Reply

  سلام. سایت خیلی جالبی دارین. ایده عالی هم دارین. من خیلی وقت پیش در این زمینه با سایتهای خارجی کار میکردم ولی یه مشکلی که بود بحث تبادل مالی بود. با سایت شما دیگه این مشکل حل شده و خیلی راحت میشه به ریال کسب درآمد کرد. آینده روشنی رو براتون آرزو میکنم.

 3. تبسم ۲۵ مرداد, ۱۳۹۴ \ب٫ظ\۳۱ ۱۴:۵۳ Reply

  سلام. این ایده بسیار عالی هست و میشه گفت که وقتی هم گرفته نمیشه برای انجام کارها. خصوصا افرادی که با نت هر روز سر و کار دارند میتونن علاوه بر وبگردی، درآمد هم کسب کنن. موفق باشید.

 4. armita ۲۶ مرداد, ۱۳۹۴ \ق٫ظ\۳۱ ۰۹:۲۶ Reply

  در میان سایت های ایرانی کسب درآمد این سایت بهترینه، اینکه هم میتونی کار فرما باشی و هم مجری خیلی جالبه و محیط همکاری فوق العاده ای رو برای همه فراهم کرده. اکثر این سایت های کسب درآمد تک بعدی هستند و برای افراد معدودی کاربرد دارند اما این سایت برای هر کسی با هر هدفی ساخته شده است.

 5. مریم ۲۷ مرداد, ۱۳۹۴ \ق٫ظ\۳۱ ۰۵:۲۶ Reply

  من دو روزه از طریق یکی از دوستان با سایتتون آشنا شدم. سایت بسیار جالبیه با روشی جدید جهت تبلیغات و. بازارکار و درآمدزایی

پاسخ دهید

عبارت امنیتی *